להקת משינה מכריזה על סיבוב הופעות חדש: נוגעים בשמיים.

בשנה הקשה ביותר בהיסטוריה של מדינת ישראל, מוזיקת רוק יכולה להיות כוח עוצמתי. יש לה את היכולת לחבר אנשים לעצמם ואחד לשני, לספק קתרזיס רגשי, לחזק את הרוח, ולא פחות חשוב מכך, לשמש סמל להתנגדות ולאומץ לב. להקת משינה מתרגשת להכריז על סיבוב ההופעות החדש שלה, "נוגעים בשמיים", ומאמינה שהשירים האהובים והמשמעותיים, האנרגיה החשמלית של המופע, והתדר הרגשי האינטנסיבי יכולים לעזור לקהל למצוא קצת אור בתקופה החשוכה הזו.

המופע יהיה במיטב מסורת הרוק, באנרגיה גבוהה על הבמות הגדולות. כמו בסיבוב ההופעות הקודם, celebration, גם ב"נוגעים בשמיים" מדובר בחוויה ויזואלית מושקעת ומסחררת העשויה בסטנדרט בינלאומי מבחינת עיצוב הבמה, הוידאו-ארט, התאורה וכמובן, בראש ובראשונה, הסאונד.

כמו בכל הופעת רוק של משינה, הסולואים של שלומי ברכה, התופים של איגי דיין, הקלידים של אבנר חודורוב, הבס של מייקל בנסון וכמובן השירה והתנועה של יובל בנאי מבטיחים שב"נוגעים בשמיים" אף אחד בקהל לא יישאר בכסא. יובל בנאי, "הרוח של הרוק היא רוח של התנגדות. ב"נוגעים בשמיים" אנחנו באים לחזק את עצמנו ואת הקהל שלנו במאבק של כולנו בייאוש ובפחד."

אחרי שלא ביצעו את השירים האהובים שלהם כמעט שנה שלמה, חברי משינה מזמינים את הקהל שלהם לראות אותם על הבמות הגדולות בארץ, ולגעת ביחד בשמיים

28.09.24
שבת 21:00
טרמינל, נמל חיפה, שער 5
arrow
סל הקניות שלי
whatsapp
חזור לראש הדף