אייל חדד מגיע עם סדנת/מופע ״מדד חדד״!
תשכחי מכל מה שהכרת על הרגלי הצריכה שלך בחנויות!!!

משך המופע כ 90 דקות


אחרי אינספור הפקות, טלוויזיה סטיילינג אישי ומסחרי מגיע אייל ללמד אותך מתוך הידע הרחב, הניסיון והטכניקות שאותם רכש לאורך השנים את הכלים בדרך לבניית לוק/ הלבשה וסטיילינג בצירוף הומור,בידור וסיפורים מאחורי עולם ה״בנותתתתתת״


במהלך הסדנא יחשוף אייל טכניקות וסגנון עבודה שפיתח במהלך הזמן תוך כדי עבודה בתחום בנוסף יעניק אייל טיפים וכלים לעבודה והתאמה בתחום הסטיילינג וההלבשה.
המשתתפות חוות צד מעשי וצד עיוני שמביא אותם להתנסות ממשית בתחום הסטיילינג.
כולל הדגמות פיזיות ושיטות ייחודיות של אייל איך "לנקות" את מה שלא צריך.
המשתתפות יתרגלו בליווי צמוד של אייל.

למי זה מתאים?
לכל מי שאוהבת אופנה וסטיילינג. לכל מי שלא יודעת איך לשלב,מה לרכוש ואיך לעשות את זה טוב יותר. לכל מי שרוצה לשפר את היכולת שלה על עצמה,לכל מי שהתדמית ונושא הלבוש החיצוני שלה צריכים חיזוק/ שיפור.

מה נלמד?
התאמות פריטים וטוטאל לוקים, תורת הצבעים , עבודה על שילוב אקססוריז הנעלה, איפור, שיער. רכישות חכמות, פריטים ובחירתם. עבודה על ארון הבגדים מה כן? מה לא? ושיטות לבניית תבניות נוחות של הלבשה. מימוש פוטנציאל מבנה הגוף והוצאת מאה אחוז ממנו. הלבשה של עצמנו והלבשה של אחרים לפי עין מקצועיות וחוקיות.


אם גם את מתקשה לבחור את הבגד הנכון מול המראה, ואינספור פעמים הגעת לארוע והרגשת לא קשורה.
אם כל פעם שאת נכנסת לחנות בגדים את קצת אבודה ולא סגורה מה לשלב עם מה.
אם את מסתכלת על אחרות ומתפעלת איך היא עשתה את זה? מה אני לא מבינה? אני פה לענות לך על הכל ולפתור את הבעיה.
אם בא לך לשדרג את עצמך, שתרגישי טוב יותר ביום יום, או לתת מתנה סופר מיוחדת לחבר/ה שצריכה את זה, כנראה שאנחנו חייבים להפגש ליום כיף


קצת בנימה אישית:
לאורך השנים הבנתי שלסטיילינג יש כוח להפוך כל דבר בינוני - למצוין.
כשאנשים מרגישים שהם נראים היום "מדהים" הם מתפקדים יותר טוב. הם מגיעים בביטחון, הם מתקשרים עם הסביבה, מצב הרוח שלהם מרומם, הם נינוחים, משוחררים וקורנים - משדרים כריזמה וחיוביות מהחוץ אל הפנים.
ולהפך. מי שרב עם הארון בבוקר ויצא מבואס מהבית - לא בא לו שיראו אותו. הוא לא מרגיש בנוח, הוא הרבה פחות נוכח או יוזם ושלל משימותיו לא ממקסמות את הפוטנציאל שלהן.
לאחרונה הבנתי שהיכולת שלי לעזור לאנשים למקסם את עצמם היא משהו שאני רוצה להוציא מגבולות "התעשייה", כי אני מאמין שצריך להפוך את השירות החשוב הזה לנגיש ובר השגה.

מתרגש להכניס כל אחת מכן לעולם חדש, ולהפוך את הקשה והמתסכל לפשוט ומהנה ממש.
נתראה!

סל הקניות שלי
whatsapp
חזור לראש הדף