חפש לפי קטגוריה

קנה עכשיו

מידע נוסף
עידן חביב
עידן חביב

עם שני אלבומי זהב, אין ספור להיטים אהובים אשר כבשו את תחנותהרדיו ויציאת אלבומו השלישי “קולות הנושמים” – עידן חביב בסיבוב הופעות חורף ובמופעחשמלי חדש " מחשבות על אהבה". עידן, בליווי הרכב נגנים מופלא אשר מבצעיםעל הבמה את כל הלהיטים האהובים לצד שירי האלבום החדש כגון:

 

"עכשיו או לעולם", "עדשתחזור", "בלילה", "אין כבר סתם", "לתת לקחת","לה בוהם", "את כל מה שרציתי לאהוב", "מחשבות עלאהבה" ועוד.

מופע מיוחד ואחרבנוף הישראלי, בשילוב וידאו ארט מקורי, עומד על התדר שבין סופט רוק עם ביטים אלקטרונייםורוח שנסיונרית פיוטית - שירי של עידן מהלכים קסם על המאזין בפשטות הלחנים ובטקסטיםהייחודיים לו כל כך.

ביקורות:

דודי פיטמר למעריב:

”אפשר לספור על כףיד אחת את האמנים הישראלים שמצליחים באמצעות טקסט ומנגינה לפלוש לאיזורים בלתי מוגניםבלב התודעה, חביב הוא אחד מהם.

חביב נותן למאזיניוקורטוב מעולמו הפנימי ועוטה על עצמו בפאסון האופייני לו אדרת פיוטית של שאנסון צרפתי,לה בוהם של חביב - כהומאז‘ לשאנסון הקלאסי של שארל אזנבור.“

דני תובל לפנאי פלוס:

”אין מופע טוב יותרבחורף בחללים אינטימיים מאשר זה, הכריזמה של חביב בשילוב אלקטרוניקה עדינה מצליחה לחדורלכל מי שנכח בקהל.“

יוסי חרסונסקי:

”המוזיקה של חביבלוקחת לנופים חלומיים נטולי רעשים פיזיים, עידן נמצא לגמרי בתוך הספק מציאות ספק חלוםומתוכו משדר את עומק הקסם והמלנכוליה דרך שירתו העדינה, המאופיינת בצרידות אסתטית.ב“לה בוהם“ ברוחו של שארל אזנבור, דרך צלילי פסנתר מינוריים מביע חביב געגועים לאהובתוהישנה כמו גם לילדות שחלפה ולוקח אותך בשבי געגועיו."

 

 

 

 

הגדלה

חפש לפי קטגוריה

סל קניות

ערוך